لیست قیمت ماساژ در اصفهان، کلینک تخصصی اصفهان ماساژ

قیمت ماساژ در اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

هزینه ی ماساژ در اصفهان

۰۹۳۸۱۱۴۸۱۲۲

در کمال آرامش قدم به دنیایی متفاوت بگذارید و به ما اجازه دهید تا با ارائه مجموعه ای از عالیترین خدمات ماساژ، تجربه ای دلپذیر و خاطره ای خوب برای شما بسازیم. منوی متنوع خدمات ما بر پایه احترام و توجه به نیازهای شما طراحی شده است. اگر می خواهید فشارها و خستگی های زندگی روزمره را پشت سر بگذارید و یا اگر مایلید ظاهر خود را سرزنده و جوان نگاه دارید، حتماً انتخابی در "حس خوب زندگی" خواهید داشت. مؤسسین و تمامی کارکنان کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ با اعتقاد کامل به راهی که در پیش گرفته اند بر آن هستند تا خدمات مربوط به انواع ماساژ را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام داده تا این ورزش مفرح و پرنشاط و پر آرامش راهی باشد به رسیدن سلامت و شادابی ی تمامی ی مراجعین و داوطلبان خدمات ماساژ در اصفهان. شما همشهریان عزیز اصفهانی می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ از مشاوره ی رایگان ماساژ بهره برده و یک جلسه ی ماساژ رایگان را تجربه کنید تا ضمن آشنایی کامل با خدمات ماساژی که توسط ماساژورها، ماساژ تراپیست ها، ماسورها و مربیان حرفه ای و کارآزموده ی کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ انجام می گیرد، تفاوت خدمات ارائه شده در کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ را با دیگر مراکز ماساژ در اصفهان مقایسه کرده و با افق دید باز به انتخاب آگاهانه اقدام فرمایید. بر این باوریم که گرفتن ماساژ و یا مراقبت از پوست یک کار تجملی نیست، بلکه یک سرمایه گذاری ارزشمند است که روح و جسم ما به آن نیاز دارد. خدمات اسپا و ماساژ در دو بخش مجزا ارائه می شوند و ماساژ خانم ها و ماساژ آقایان می توانند بصورت همزمان و در تمام ساعات کاری از این خدمات استفاده نمایند.
برای اینکه بتوانید تأثیرات ماساژ بر بدن و ذهن خویش را دوچندان کنید استفاده کنید از خواص خارق العاده انواع گیاه آپارتمانی در اصفهان. خرید گیاه آپارتمانی در اصفهان به شما کمک می کند تا زیباترین نموه ها را برای خود برگزینید. مسلما نیاز است اطلاعاتی جامع در مورد انواع گیاه آپارتمانی در اصفهان را بدانید. خرید گل آپارتمانی در اصفهان می تواند بسیار ساده باشد به آن شرط که بهترین فروشگاه اینترنتی گل ارزان در اصفهان را برای خود انتخاب نمائید.

قیمت ماساژ در اصفهان

ماساژ سوئدی
زمان ۶۰ دقیقه / ۹۰ دقیقه
قیمت ماساژ
: برای اطلاع دقیق از قیمت ماساژ سوئدی در اصفهان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

ماساژی محبوب برای همه؛ چه کسانی که تابحال ماساژ نگرفته اند و چه افرادی که ماساژ به یکی از عادتهای زندگی آنها تبدیل شده است. در ماساژ سوئدی همه چیز به دلخواه شما تنظیم می شود، میزان فشار و اینکه تمام و یا بخش هایی از بدن که مورد نظر شماست ماساژ بگیرد. این ماساژ کمک می کند تا گرفتگی ها و دردهای عضلانی کم شده، اعصاب آرام شود و سطح انرژی در بدن افزایش یابد.


ماساژ تایلندی
زمان ۶۰ دقیقه / ۹۰ دقیقه
قیمت ماساژ: برای اطلاع دقیق از قیمت ماساژ تایلندی در اصفهان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

ماساژ تایلندی یک مهارت دستی است که با استفاده از کشش مثبت و فشار ملایم در مسیر و امتداد خطوط انرژی انجام می پذیرد. ماساژ تایلندی یک گونه ماساژ درمانی و سنتی برای رهایی از استرس و فشار عصبی می باشد. ریشه های این نوع ماساژ را می توان در یوگا، طب آیورودا و تمرینات و آداب معنوی بودا رهگیری کرد. علاوه بر این، ماساژ تایلندی برای درمان کمردرد، گرفتگی گردن، درد شانه و آسیب هایی که در حین ورزش به ماهیچه ها وارد می شود و کشیدگی تاندون کاربرد دارد.


ماساژ کمپرس گیاهی
زمان ۳۰ دقیقه
قیمت ماساژ
: برای اطلاع دقیق از قیمت ماساژ کمپرس گیاهی در اصفهان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

در ماساژ کمپرس گیاهی از یک نوع بسته گیاهی کمپرس شده استفاده می شود که انواع گیاهان خاص مناطق استوایی با هدف خاص در آن متراکم شده اند. ماساژ کمپرس گیاهی در واقع ترکیبی از ماساژ سنتی تایلند و ماساژ معطر گیاهی می باشد. ماساژ کمپرس گیاهی در از بین بردن خستگی و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات خارق العاده ای دارد. این نوع ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد.


ماساژ روغن معطر با حوله داغ
زمان ۹۰ دقیقه
قیمت ماساژ
: برای اطلاع دقیق از قیمت ماساژ روغن معطر باحوله در اصفهان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است. چون مواد اولیه تولید اسانس از گیاهان گرفته می شود، این علم در زیر شاخه گیاه درمانی قرار می گیرد و همراه درمان با گل می باشد. اصطلاح آروماتراپی، به معنای استفاده از روغن های معطر و خوشبو در درمان بیماری ها می باشد که یکی از درمانهای مکمل و معمولا در ترکیب با سایر درمانها به کار می رود.


ماساژ شمع
زمان ۶۰ دقیقه / ۹۰ دقیقه
قیمت ماساژ
: برای اطلاع دقیق از قیمت ماساژ شمع در اصفهان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

در ماساژ شمع، ماساژی متفاوت و مفرح را با تأثیر نرم کنندگی بالای پوست تجربه خواهید کرد. شمع مورد استفاده در ماساژ شمع از جنس پارافین نبوده بلکه از روغنهای طبیعی و کره های مخصوص در ساخت آن استفاده گردیده و هیچ گونه آلرژی و حساسیتی ایجاد نمی نماید. بعد از ریختن شمع آب شده بصورت قطره قطره بر روی پوست و اجرای تکنیکهای ماساژ، تمام استرس بدن نیز دفع می شود و نتیجتا پوست زیباتر خواهد گردید.


ماساژ سنگ داغ
زمان ۹۰ دقیقه
قیمت ماساژ: برای اطلاع دقیق از قیمت ماساژ سنگ داغ در اصفهان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

ماساژ سنگ داغ یکی از روش‌های ماساژ درمانی است که به شما کمک می‌کند تا تنش عضلات خود را کاهش داده و بافت‌های آسیب دیده بدن‌تان را درمان نمایید. اگر این ماساژ را تجربه کرده باشید قطعا مشاهده کرده‌اید که بعد از انجام آن احساس راحتی عمیقی به شما دست می‌دهد. در طول انجام ماساژ سنگ داغ سنگ‌های صاف و گرم در قسمت‌های خاصی از بدن قرار می‌گیرند. این نوع سنگ‌ها سنگ‌های عادی نبوده بلکه سنگ‌های آتشفشانی هستند که قابلیت نگه داشتن بسیار بالای گرما در خود را دارند.


کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد