ماساژ کره گیاهی

معرفی ماساژ کره گیاهی

شاید باور این مسئله که تاریخچه ماساژ و بالاخص ماساژ کره گیاهی به بیش از ۲۷۰۰ سال قبل از میلاد برمی‌گردد بسیار دشوار باشد ولی تحقیقات انجام شده توسط دانشمندان و تاریخدانان این مسئله را اثبات کرده است. این موضوع را می‌توانید در کتاب طب داخلی چین نیز به صورت کامل مطالعه و رهگیری کنید. در آن زمان‌ها از ماساژ برای درمان دردهای مختلف استفاده می‌کرده‌اند، البته ماساژ به همراه ورزش‌های مختلف.
در این کتاب بیان گردیده است که حدود ۴۰۰ سال قبل بقراط استفاده از مالش و ماساژ را بهترین درمان برای آسب‌های ورزشی و جنگی بیان کرده و به اطبا نیز این مسئله را توصیه نموده است. با مطالعه تاریخ متوجه خواهید شد که ژاپنی‌ها و چینی‌ها و همچنین تمدن‌هایی مانند مصر، عراب و رومی‌ها از ماساژ درمانی در درمان‌های خود بهره می‌بردند. هنریک لینگ را می‌توان موسس ماساژ درمانی به سبک نوین دانست که برپایه ماساژ و ورزش بنا شده است. این روش از درمان، بوسیله جورج و چارلز تیلور وارد کشور آمریکا شده است.

ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در اصفهان - اثرات ماساژ کره گیاهی بر پوست - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

انواع سبک ماساژ مختلف

بنا به گفته منابع مختلف و معتبر جهانی در دنیا بیش از ۸۰ نوع ماساژ درمانی وجود دارد ولی می‌توان این ۸۰ نوع را به ۵ سبک مختلف تقسیم بندی کرد.
۱. ماساژ درمانی به سبک شرقی: همانطور که از نام این سبک مشخص است، ماساژ شرقی برگرفته است طب سنتی چین می‌باشد. در این روش از تکنیک‌های پزشکان چینی استفاده می‌شود و بیشتر بر روی طب فشاری تمرکز دارد.
۲. ماساژ درمانی به سبک غربی: این نوع ماساژ درمانی بسیار مدرن‌تر از روش شرقی می‌باشد و برپایه متدهای امروزی‌تر بنا شده است. ماساژ شرقی بیشتر بر روی اعصاب تمرکز دارد و از ورزش‌های مختلف و متفاوت کمک می‌گیرد. تکنیک‌های استفاده از دست و ماساژ دادن عضلات این روش بسیار مشکل می‌باشد و کار هر کسی نیست.
۳. ماساژ سبک اروپایی ماساژ: این سبک بسیار به سبک غربی شبیه می‌باشد و بر اساس فیزیولوژی و آناتومی بنا شده است. در سبک اروپایی از ۵ تکنیک دست استفاده می‌شود.
۴. ماساژ سبک اصلاح حرکت: این سبک ماساژ بر ساختار حرکتی بدن انسان تاکید دارد. به این صورت که با اصلاح الگو‌های بد حرکتی و استفاده از حرکات مختلف دست بر روی عضلات سعی می‌کند که حرکت را برای بدن آسان‌تر کند.
۵. ماساژ سبک افزایش انرژی: در این سبک دست‌های شخص ماساژ دهنده بر روی حوزه‌های انرژی بدن حرکت داده می‌شود. یکی از انواع ماساژ درمانی‌ها که به این سبک انجام می‌شود روش درمان قطبی می‌باشد.

ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در اصفهان - اثرات ماساژ کره گیاهی بر پوست - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

توضیحاتی در باب ماساژ کره گیاهی

ماساژی نرم و ایده ال برای لطافت و شادابی وتغذیه ی سلول های پوست می باشد. مارگارین موجود در ان باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. این ماساژ بر روی بافت های نرم بدن انجام می پذیرد.
فواید ماساژ کره گیاهی
:
رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و اسپاسم، سرعت بهبود ناراحتی های حاد و مزمن، درمان کمکی میگرن و سیاتیک، درمان اسیب های ورزشی، افزایش انرژی بدن، بهبود جریان خون و بهبود متابولیسم بدن، کاهش افسردگی.اضطراب.بهبود خواب، تخلیه مواد سمی و اسیدلاکتیک از بافت ها.ماساژ کره گیاهی نرم و ایده آل برای لطافت و شادابی پوست و همچنین ماساژ کره گیاهی برای تغذیه سلولهای مرده می باشد. در ماساژ کره گیاهی با استفاده از کره گیاهی یا همان مارگارین تمام بدن ماساژ داده می شود.تکنیک کار در ماساژ کره گیاهی همانند تکنیک ماساژ با روغن های معطر می باشد که در ماساژ کره گیاهی ماساژور با حرکات موزون و دورانی ماهیچه های بدن را ماساژ می دهد.
استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
مدت زمان استفاده از ماساژ با کره گیاهی ۶۰ دقیقه می باشد.
نکات جالب درباره ماساژ کره گیاهی
ماساژ کره گیاهی که با تمامی بخش‌های بدن سر و کار دارد از جهات گوناگونی کاملاً موثر و مفید است. ماساژ کره گیاهی سیستم عصبی بدن را ارتقاء بخشیده، بر تنفس تاثیر گذاشته و دفع مواد زائد و سمی را از طریق اندام‌های دفعی گوناگونی همچون ریه‌ها، پوست، کلیه‌ها و روده‌ها از بدن تسریع می‌بخشد. ماساژ کره گیاهی همچنین چرخش خون و فرایندهای متابولیکی را بهبود می‌بخشد. ماساژ کره گیاهی باعث از بین رفتن چین و چروک پوست می شود و به پر شدن گونه‌های خالی کمک کرده و همچنین گرفتگی، بی‌حسی و دردهای عضلانی را کاهش می‌دهد.


ماساژ کره گیاهی - ماساژ کره گیاهی در اصفهان - اثرات ماساژ کره گیاهی بر پوست - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد