ماساژ شمع

حضور شمع در ماساژ امروزی

در ماساژ شمع، ماساژی متفاوت و مفرح را با تأثیر نرم کنندگی بالای پوست تجربه خواهید کرد. شمع مورد استفاده در ماساژ شمع از جنس پارافین نبوده بلکه از روغنهای طبیعی و کره های مخصوص در ساخت آن استفاده گردیده و هیچ گونه آلرژی و حساسیتی ایجاد نمی نماید. بعد از ریختن شمع آب شده بصورت قطره قطره بر روی پوست و اجرای تکنیکهای ماساژ، تمام استرس بدن نیز دفع می شود و نتیجتا پوست زیباتر خواهد گردید. روغنی که بر روی بدن ریخته می شود تنها دو درجه سانتی گراد از دمای بدن انسان گرم تر است.
ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد. شمع ماساژ با سه ویژگی، لوسیون، روغن گرم و خوشبوکننده محیط ماساژ لذت بخشی را فراهم می نماید. فواید ماساژ شمع: درخشندگی و لطافت پوست، تسکین دردهای عضلانی، درمان حساسیت های پوستی

ماساژ شمع - ماساژ شمع در اصفهان - اثرات ماساژ شمع بر پوست - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

اطلاعات مفید در مورد ماساژ شمع و روغن

ماساژ با شمع آروما و روغن اسطوخودوس باعث تغذیه سلولی و افزایش رهاسازی آندروفین از سیستم عصبی -مرکزی و تسکین درد میشود و قدرت تعقل به طرز خارق العاده ای افزایش می یابد و به دلیل افزایش گردش خون بافت های عضلانی باز وگرم شده و در پی آن فرد گیرنده ماساژ فعال و شاداب می شود و به جهت تحریک شاخه ای عصبی و شارژ باطری بدن نگرانی ها برای مدت زمانی به فراموشی سپرده می شود و آرامش عمیقی بدن را فرا می گیرد.
انواع ماساژ با شمع و روغن باعث کاهش استرس، اضطراب و افسردگی می شود هنگامی که مضطرب هستید بدن هورمون استرس یا همان کورتیزول ترشح می کندکه باعث می شود شما احساس فشار و اضطراب بیشتری داشته باشید اینجاست که ماساژ می تواند برای آرامش شما مفید باشد.

ماساژ شمع - ماساژ شمع در اصفهان - اثرات ماساژ شمع بر پوست | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

پایه و اساس ماساژ شمع چیست؟

ماساژ شمع یکی از پرطرفدارترین ماساژهای فعلی دنیا ست و از انواع ماساژ های لاکچری و خاص بشمار میرود به این ترتیب که در این ماساژ با تکنیکهایی مناسب به جای استفاده از روغن‌های معمول گیاهی از شمع‌ هایی خاص استفاده می‌شود. در ترکیب شمع ماساژ ، به جای پارافین ، روغن‌های طبیعی خوشبو و کره‌های گیاهی به کار رفته است که شمع آب شده که دمای آن دو درجه از دمای بدن شما گرم‌تر است روی قسمت‌های مختلف بدن ریخته شده و با حرکات ملایمی ماساژ ریلکسی انجام می‌شود. خاصیت نرم‌کنندگی و جذب بالای روغن موجود در این شمع پوست بدن را زیبا ، خوشبو و شفاف‌تر می کند تا جایی که همزمان با ذوب شدن شمع‌ روی پوست خستگی و استرس‌های شما هم از بین می رود.
این روشی تازه و طبیعی برای مراقبت از بدن و پوست شما با استفاده از پارافین و کره‌های گیاهی معطر و مغذی است که ماندگاری طولانی آن کوفتگی و ناراحتی‌های شما را از بین می‌برد.
در ماساژ شمع از شمع های مخصوصی جهت انجام ماساژ استفاده می شود که از روغن های خالص ،طبیعی و بسیار مفید برای پوست تشکیل شده اند و به آرامی با شعله ی شمع آب شده و ماساژور آن را بر روی بدن شما میریزد و ماساژ را انجام می دهد. ماساژ شمع به شدت آرامبخش است و حس را در بدن شما بیدار می کند. این ماساژ در اتاقی گرم و آرام که با نور شمع روشن شده است ذهن شما را آرام و رها می کند.
از تفاوتهای ماساژ شمع عطر تسکین دهنده ی شمع، گرمای روغن آب شده از شمع بروی پوست و اسانس های گرم آن است. حرکات دست ماسور در ماساژ شمع بسیار آرام ،ملایم ،با فشار اندک و آرامش بخش است. ماساژ شمع کاملا ایمن و مفید می باشد و در این شمع ها مواد مضری مانند پارابن، اسید پتالیک یا گلیکول وجود ندارد.


انواع ماساژ شمع - ماساژ شمع در اصفهان - انواع شمع در ماساژ شمع بر پوست - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

انواع عطر در شمع ها

هیچ چیز در دنیا نمی تواند مثل عطر خالصی که از گل ها، انواع چوب و میوه ها گرفته می شود، روحیه تان را عوض کند و به آن طراوت دهد. علاوه بر این، این عطرها خاصیت درمانی هم دارند و به خوبی استرس و فشار عصبی را بهبود می بخشند. این عطرها به دو صورت تهیه می شوند؛ یا به صورت تکی یا به شکل ترکیبی، یعنی مخلوطی از دو یا چند عطر و روغن معطر گیاهی. در اینجا به برخی از شمع های تک رایحه اشاره می نماییم.
شمع با رایحه چوب سدر

سدر رایحه ای گرم و زمینی دارد و از آن به عنوان دارو استفاده می شود. این شمع برای ایجاد محیطی آرامبخش و هنرمندانه مناسب است. مصریان باستان از چوب سدر برای تهیه لوازم آرایشی، عطر و دارو استفاده می کردند. سابقه استفاده از این گیاه به ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد می رسد.
شمع با رایحه دارچین

دارچین رایحه ای تحریک کننده و تند و هوشیار کننده دارد و حس گرم و پراحساسی را در محیط ایجاد می کند. روشن کردن این شمع در طول روز برای از بین رفتن خستگی و خواب آلودگی توصیه می شود. درخت دارچین از چهارهزار سال پیش تاکنون در چین کشت می شده و مورد استفاده قرار می گرفته است. مهمترین مورد استفاده این درخت به خاطر خاصیت دارویی آن است.
شمع با رایحه اوکالیپتوس

اوکالیپتوس، انرژی بخش و ضدعفونی کننده است و به عنوان رایحه ای برای نظم بخشی به افکار از آن استفاده می شود. علاوه بر آن عطر اوکالیپتوس سرفه را بهبود می بخشد و علائم سرماخوردگی را کم می کند.
شمع با رایحه بنفش کوهی

بنفش کوهی عطری آرامش بخش دارد و ذهن و قلب را آرام می کند. این گیاه را رایحه مخصوص به خود، فشار عصبی را کاهش می دهد و احساس افسردگی یا درگیری ذهنی را برطرف می کند.
شمع با رایحه پرتقال

پرتقال، رایحه ای خاص و دل انگیز دارد که روحیه را متعادل می کند و به آرامش روح و حفظ تعادل روانی کمک می کند. استفاده از رایحه این میوه پرخاصیت به ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد بر می گردد.
شمع با رایحه نعناع

نعناع، رایحه ای ضدعفونی کننده و هوشیار کننده دارد و احساسات شدید را آرام می کند. از طرفی، رایحه این گیاه خوشبو، خستگی ذهنی را برطرف می سازد. نعناع از دیرباز توسط مصریان باستان یونانی ها، رومیان و یهودیان مورد استفاده طبی قرار می گرفت.
شمع با رایحه اکلیل کوهی

اکلیل کوهی یا رزماری خاصیت درمانی زیادی دارد. از جمله، خاصیت روحیه بخشی و انرژی زایی. گفته می شود که این گیاه، خلاقیت را بالا می برد و از طرف دیگر، دستگاه تنفسی و سینوس ها را پاک می کند. اکلیل کوهی از دیرباز با حافظه در ارتباط بوده است به طوری که در میان یونانیان باستان، رسم بود که دانش آموزان و دانشجویان برای بالا بردن قدرت حافظه خود، حلقه ای از اکلیل کوهی به گردن می آویختند.

ماساژ شمع به شدت آرامبخش است و حس را در بدن شما بیدار می کند. این ماساژ در اتاقی گرم و آرام که با نور شمع روشن شده است ذهن شما را آرام و رها می کند. از تفاوتهای ماساژ شمع عطر تسکین دهنده ی شمع، گرمای روغن آب شده از شمع بروی پوست و اسانس های گرم آن است.

ماساژ شمع در اصفهان - اثرات ماساژ شمع بر پوست

ماساژ شمع - اثرات ماساژ شمع بر پوست - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

فوائد ماساژ شمع

مزایای ماساژ درمانی بی حد و حصر است. ماساژ به درمان درد پشت، سردرد، استئوآرتریت، تسکین علائم سرطان و اضطراب کمک می کند. در این راستا یکی از لوازم ماساژ مهم شمع ماساژ است. استفاده از شمع ماساژ باعث افزایش آرامش، تسکین دهنده درد، بهبود زخم ها و صدمات، افزایش احساس اطمینان، کاهش تنش، سفتی و خشکی بدن می شود. ماساژ با شمع باعث می شود که تنفس بهتر شود، به گردش خون در سراسر بدن کمک می کند، مایه افزایش هوش و انرژی می شود و همچنین درمانی برای انواع بیماری های روانی وذهنی است.
هنگامی که موم ذوب می شود، روغنی داغ برای شما فراهم می شود که گرمای ایجاد شده باعث پراکندگی عطر شمع به فضا و جذب آن بر پوست بدن می شود که دارای ماندگاری بالایی جهت خوشبو کنندگی بدن دارد. استفاده از شمع ماساژ موجب تقویت سلامت روحی، جسمی و معنوی ما می شود؛ اتحاد ذهن، بدن و به طور کلی همه وجود. این نوع جدید از ماساژ درمانی است که ترکیبی از یک شمع ماساژ و اصول روانشناختی برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است.
فواید دیگر شمع ماساژ: روشن کننده و درخشان کننده پوست، درمان خشکی پوست، ضد پیری و جوانسازی پوست، خواص شادابی و آرامش بخشی، تقویت خلق و خوی در راستای افزایش محبت

ماساژ شمع - ماساژ شمع در اصفهان - اثرات ماساژ شمع بر پوست - ماسور تخصصی ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نحوه استفاده از شمع ماساژ

به طور یقین ما همیشه نمی توانیم برای انجام ماساژ به مراکز مرتبط با آن برویم، پس باید در خانه آن را انجام دهیم. مهمترین مزیت استفاده از ماساژ در خانه جهت تقویت رابطه بین همسران است. در این راستا با استفاده از شمع ماساژ می توانید به تقویت رابطه عاطفی و جنسی خود بپردازید، لذت بردن از مزایایی که می توانید از این شمع ها بدست آورید بی حد و حصر است. شمع خود را روشن کنید و با عطر و بوی آن آرام بگیرید. همچینن این روغن ماساژ را می توان به عنوان یک مرطوب کننده روزانه نیز استفاده کرد.
انواع شمع ماساژ با عطر های گوناگون به مانند: تمشک، فلفل سیاه، بوته یاسمن، کاکائو و اسطوخدوس و غیره … موجود هستند که دارای عملکرد های گوناگون از جمله: افزایش شل کنندگی، افزایش میل جنسی، ضد استرس، آرامش بخش و درخشان کننده بدن در زنان و مردان است. در این راستا استفاده از شمع ماساژ ساده است، در آن تنها از موم و فتیله جهت روشن کردن و بدست آوردن روغنی گرم تشکیل شده است.
سه مرحله برای انجام ماساژ شمع وجود دارد که به ترتیب زیر است:
۱. فتیله شمع را روشن کنید.
۲. در حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا به مقدار لازم شمع جامد آب شده و روغن داغی فراهم شود.
۳. روغن را به آرامی بر روی پوست ریخته و ماساژ را انجام دهید.
شمع ماساژ احساسات شما را تقویت می کند و پوست شما تغذیه می کند. در شما احساس طراوت، شادابی ایجاد می کند. بنابراین آماده باشید که دست ها و پاهای خود را با شمع های ماساژ تسخیر کنید و احساس خوبی داشته باشید.

استفاده از شمع ماساژ باعث افزایش آرامش، تسکین دهنده درد، بهبود زخم ها و صدمات، افزایش احساس اطمینان، کاهش تنش، سفتی و خشکی بدن می شود. ماساژ با شمع باعث می شود که تنفس بهتر شود و به گردش خون در سراسر بدن کمک می کند،

ماساژ شمع - ماساژ شمع در اصفهان - اثرات ماساژ شمع بر پوست - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد