ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت
تکنیک ماساژ رویال تایلندی از این قرار است: تکنیک ماساژ رویال تایلندی همان تکنیک ماساژ سنتی تایلندی (۱-با انجام فشار ملایم به وسیله دستها و پاها ۲- تنوع گسترده ای از حرکات و جنبش های کششی و کنش پذیر) به علاوه ماساژ سر و صورت می باشد.
فوائد ماساژ رویال تایلندی: ماساژ رویال تایلندی علاوه بر مزایای ماساژ تایلندی یعنی تنظیم ساختار اسکلتی تسکین تنش های ماهیچه ای و مفصلی تحریک اندامها و ارگانهای داخلی بدن تعادل در آوردن سیستم انرژی بدن باعث رفع خستگی ماهیچه های سر و صورت نیز می شود.
موارد منع ماساژ رویال تایلندی: دیسک کمر- دیسک گردن- آرتروز- پوکی استخوان- افراد مسن

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ و درمان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نکاتی درباره ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی روشی جدید در اسپای مدرن است اما در واقع نوعی ماساژ است که حدود ۲۵۰۰ سال پیش توسط راهبان بودایی در کشور تایلند انجام می گرفته است.
ماساژ رویال تایلندی یک نوع مهارت دستی می باشد که با استفاده از کشش و فشار اندک در مسیر و امتداد خطوط انرژی انجام می شود. در این روش ماساژور ممکن است از وزن بدن خود برای حرکت دادن بدن شما به موقعیت های مختلف برای رسیدن به کشش منفعل استفاده کنند. بسیاری از حرکاتی که آنها انجام می دهند غیرمعمول و غیر منتظره است و بدن شما باید به اندازه کافی آماده باشد و زمانیکه ماساژ روی آن انجام می شود استراحت کند.
تفاوت ماساژ رویال تایلندی با سایر انواع ماساژها چیست؟

برخلاف بسیاری از ماساژهای متداول که از روغن و یا لوسیون استفاده می کنند و بر روی میز ماساژ بالا صورت می گیرد، ماساژ رویال تایلندی معمولاً بر روی یک یک پد یا تشک در سطح زمین اجرا می شود. هیچ نوع روغن یا لوسیون مورد استفاده قرار نمی گیرد، و بنابراین شما به طور کامل لباس به تن دارید. فرد ماساژ دهنده، از دست، زانو و پاهای فرد به منظور انجام یکسری حرکات و کشش های یوگا مانند استفاده می کنند و بنابراین از روش های فشرده کردن عضلات، تحرک مفاصل و طب فشاری استفاده می کنند.

ماساژ رویال تایلندی - ماساژور حرفه ای | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

مزایای ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی چندین فایده برای سلامتی شما دارد. در این نوشتار فهرستی از برترین مزایای ماساژ رویال تایلندی را خواهید دید:
۱. ماساژ رویال تایلندی اضطراب را کاهش می‌دهد. اکثریت افراد در نتیجه‌ی برنامه‌های سخت و فشرده‌ی روزهای کاری، اضطراب را تجربه می‌کنند. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند این اختلال روانی را معکوس کند و به ویژه اضطراب را کاهش دهد و سطح کورتیزول را که به عنوان هورمون استرس شناخته می‌شود در بدن پایین بیاورد.
۲. ماساژ رویال تایلندی سبب آرامش شما می‌شود. ماساژ می‌تواند بسیار آرامش‌بخش باشد و افرادی که ماساژ رویال تایلندی را دریافت می‌کنند معتقدند که به آرامش ذهن و بدن آن‌ها بسیار کمک می‌کند. محیطی که در آن ماساژ رویال تایلندی انجام می گیرد، فضایی آرام است همراه با موسقی ملایم که کمک می‌کند بدن و ذهن آرام شوند و بدن ریلکس شود.
۳. ماساژ رویال تایلندی انرژی را افزایش می‌دهد. تکنیک ماساژ رویال تایلندی که توسط یک فرد حرفه‌ای انجام می‌شود، می‌تواند ماساژ عمیقی ارائه دهد که سبب افزایش انرژی فرد دریافت‌کننده می‌شود و جریان خون را در بدن افزایش می‌دهد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند سطح متابولیسم بدن را بالا ببرد و سبب شود که بدن‌تان تناسب بیش‌تری داشته باشد و مقاومت‌تان نیز افزایش بیابد.
۴. ماساژ رویال تایلندی تمرکزتان را افزایش می‌دهد. ماساژ رویال تایلندی بر اساس یوگا، طب فشاری و حرکات کششی است. طب فشاری به وسیله‌ی انگشتان، دست‌ها، پاها، زانو و آرنج‌ها در بیش‌تر قسمت‌های بدن انجام می‌شود و همین سبب می‌شود که خون اکسیژن و مواد مغذی را به مغز برساند و به این ترتیب تمرکز و دقت‌تان در طول انجام فعالیت‌های مختلف بالا می برد.
۵. ماساژ رویال تایلندی از بیماری پیشگیری می‌کند. ماساژ رویال تایلندی نه تنها باعث آرامش بدن می‌شود، بلکه می‌تواند از بیماری‌ها جلوگیری کند و درد را کم می کند و تسکین می دهد. این سبک ماساژ می‌تواند جریان خون را افزایش دهد و همچنین باعث تولید هورمون‌های متعددی ‌شود که نقش مهمی در حفظ عملکرد درست سیستم ایمنی بدن ایفا می‌کنند. افرادی که ماساژ رویال تایلندی را به طور منظم دریافت می‌کنند، توانایی بیش‌تری برای جلوگیری از بروز بیماری‌ها دارند در مقایسه با کسانی که ماساژ رویال تایلندی را تجربه نکرده‌اند.
۶. ماساژ رویال تایلندی سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. سیستم ایمنی یکی از مهم‌ترین سیستم‌های بدن است. چنان‌چه قبلا نیز ذکر شد، ماساژ رویال تایلندی می‌تواند به جلوگیری از بیماری در بدن کمک کند. این سبک ماساژ همچنین می‌تواند واکنش سلول‌های سیستم ایمنی را نسبت به چندین بیماری افزایش دهد. ماساژ رویال تایلندی با تقویت سیستم ایمنی، می‌تواند به شما کمک کند تا از آنفولانزا، سرماخوردگی و حتی برخی از بیماری‌های باکتریایی و ویروسی دور باشید.
۷. ماساژ رویال تایلندی فرایند پیری را کند می‌کند. ماساژ رویال تایلندی نیز مانند مراقبه و یوگا تاثیر زیادی بر روند پیری بدن دارد. ترکیبی از یوگا، دارو و طب فشاری در ماساژ تایلندی جریان خون و آزاد شدن هورمون‌های متعدد را که سبب بهبود بازسازی و ترمیم سلول می‌شوند، در بدن افزایش می‌دهد. ماساژ رویال تایلندی نه تنها شما را سالم‌تر می‌کند، بلکه در صورتی که آن را به طور منظم دریافت کنید، باعث می‌شود که جوان‌تر به نظر برسید.
۸. ماساژ رویال تایلندی خطر بروز بیماری‌های قلبی را کاهش می‌دهد. نیازی به گفتن نیست که ویزگی اصلی ماساژ رویال تایلندی، توانایی آن در بهبود گردش خون است. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند کمی فشار بر بدن وارد کند و انتقال مواد مغذی و اکسیژن موجود در خون را افزایش دهد. این سبک از ماساژ همچنین می‌تواند سلول‌های قلب را در برابر آسیب‌های ناشی از انباشت کلسترول در شریان‌ها محافظت کند.
۹. ماساژ رویال تایلندی سطح کلسترول را پایین می‌آورد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند انرژی بدن را افزایش و سطح کلسترول را در بدن بالا برد و در عین حال می‌تواند سطح لیپوپروتئین کم چگالی یا کلسترول بد را کاهش دهد. کلسترول یکی از بدترین دشمنان بدن است زیرا می‌تواند رگ‌های خونی را مسدود کند و خطر بروز بیماری‌های قلبی را افزایش دهد.
۱۰. ماساژ رویال تایلندی از بروز دیابت جلوگیری می‌کند. با انجام ماساژ رویال تایلندی، شما توانایی بدن‌تان را برای حفظ سطح سالم قند خون افزایش خواهید داد. این امر به ویژه در افرادی که از دیابت نوع یک رنج می‌برند، صدق می‌کند. ماساژ تایلندی همچنین سلول های پانکرآس را تحریک می‌کند تا انسولین را که در روند تنظیم قند خون مورد نیاز است، به میزان بیش‌تری تولید کند.
۱۱. ماساژ رویال تایلندی درد و سردرد را تسکین می‌دهد. اگر احساس درد یا سردرد دارید، سعی کنید ماساژ رویال تایلندی بگیرید. حرکاتی که ماساژور روی شما انجام می‌دهد، سبب افزایش جریان خون‌تان می‌شود و مغز را تحریک می‌کند تا هورمون‌های سیتوکین را آزاد کند. این هورمون‌ها می‌توانند سطح پروستاگلاندین را که موجب بروز درد در مغز می‌شود، کاهش دهد.
۱۲. ماساژ رویال تایلندی مانع از افزایش وزن می‌شود. بعضی افراد ادعا می‌کنند که ماساژ رویال تایلندی بر حفظ وزن مناسب بدن‌شان تاثیر داشته‌است. چنین تاثیری به این دلیل است که فرد تنها ماساژ رویال تایلندی را دریافت نمی‌کند، بلکه خود نیز فعالیت دارد. فردی که ماساژ می‌گیرد با انجام برخی حرکات در جلسه‌ی ماساژ، خود نیز تحرک دارد.
۱۳. ماساژ رویال تایلندی علائم آرتریت را کاهش می‌دهد. آرتریت (التهاب مفاصل) اختلالی است که باعث ایجاد درد در مفاصل می‌شود و گاهی اوقات واقعا غیرقابل‌تحمل است. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند گردش خون را بهبود بخشد و همچنین انعطاف‌پذیری و قدرت مفاصل را بهبود بدهد. این سبک از ماساژ همچنین آزاد شدن پروستاگلاندین را مهار می‌کند.


ماساژ رویال تایلندی - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد