همه چیز درباره شمع ماساژ

توضیحاتی در مورد شمع ماساژ

شمع ماساژ به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزار ماساژ می باشد. زیرا مهمترین دلایل استفاده از شمع ماساژ به سبب خلق یک روغن گرمازا، طبیعی و خوشبو است که بر کیفیت یک ماساژ مناسب می افزاید. شمع ماساژ از مواد کاملا طبیعی به صورت جامد و شبیه شمع با دارا بودن فیتیله جهت روشن کردن آن جهت انجام اقدامات ماساژ مخصوص که نوعی ماساژ درمانی هم به حساب می آید مورد استفاده قرار می گیرد. فواید بهره بردن از شمع ماساژ به غیر از سهولت در انجام ماساژ شمع و ماساژ درمانی برای ماساژور، برای جوانسازی و درخشندگی پوست، رطوبت دهی به پوست بسیار کارآ می باشد.
طریق مصرف شمع ماساژ در اصفهان به این صورت می باشد که، نخست فتیله شمع را روشن کرده، سپس اجازه می دهیم به مقدار لازم شمع ذوب گردد، سپس به آرامی بر روی پوست ریخته و اقدامات ماساژ شمع و ماساژ درمانی را انجام می دهیم. همچنین شمع ماساژ در حالت جامد برای تسکین درد و مشکلات پوستی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ماساژور های کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ با استفاده از بهترین نوع شمع ماساژ، بالاترین کیفیت ماساژ را تقدیم حضور تان خواهند کرد.

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

شمع ماساژ معطر و ایجاد آرامش در انسان

حس بویایی از قوی ترین حواس انسانی است و تاثیر عطرها روی رفتار و واکنش های انسان بسیار شناخته شده است. به همین خاطر، شهرت شمع ماساژ معطر روز به روز بیشتر می شود. شمع ماساژ معطر تاثیر روانی خوشایندی از محیط خوشبوی اطراف روی انسان ایجاد می کنند. این تاثیر آروماکولوژی نامیده می شود. بوی خوش یک شمع ماساژ روشن و معطر از طریق تبخیر مواد معطر موجود در شمع آب شده و همینطور بخش جامد آن صادر می گردد. شمع ماساژ معطر برای استفاده توسط ماساژور ها فوق العاده می باشد.

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

معرفی چند نوع شمع ماساژ

شمع ماساژ اورلی کاکائو
عمل ماساژ را می توان از منظری خاص، تجربه ای آسمانی و فرا زمینی به حساب آورد. پیوندی جدا ناشدنی بین روح و جسم، آسمان و زمین و به عبارتی انسان و خدای خویش. همینجا ست که همه چیز که در کائنات در حال چرخش و گردش هستند در آنی و در کسری از ثانیه در یک نقطه مشترک به هم دست می دهند و آرامش عمیق در توالی ریتمی موزون و پایدار و بدیع خلق می گردد. تجربه یکتا و لایتناهی به مانند ماساژ می تواند نقشی تاثیر گذار در سلامت و تندرستی چسم و جان آدمی داشته باشد. در این راستا شمع ماساژ با ایجاد روغنی جهت بهبود در روند ماساژ، یاری دهنده است در بر طرف کردن نیازهای اساسی مصرف کننده خود که زیر دستان ماساژور کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ آرامش را طلب می کند.
شمع ماساژ شرکت اورلی
توانسته محصولاتی طبیعی، دست ساز و با انواع رایحه های معطر و بی مانند ساخته و عرضه دهد به مشتاقان ماساژ درمانی و ماساژ شمع. شمع ماساژ اورلی کاکائو یکی از محصولات این شرکت است که از روغن گوجه سبز، روغن درخت قلم، روغن بادام شیرین، کره کاکائو، روغن جوجوبا و همچنین لوسیونی غنی از ویتامین E و با رایحه عصاره کاکائو (آماده شده و هم اکنون در کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ در حل بهره برداری برای ماساژ شمع است.
این شمع ماساژ ۲۲۶ گرم وزن داشته که مناسب انواع پوست و قابل مصرف در قسمت های مختلف بدن است که سلامت و شادابی پوست را تقدیم حضور مصرف کنندگان نماید. شمع ماساژ اورلی کاکائو بسیار معطر می باشد که فضا را عطر آگین کرده و لحظاتی به یاد ماندنی ایجاد می نماید و همچنین موثر در آرامش اعصاب و از بین برنده تنش های روحی می باشد. از این شمع ماساژ نیز به صورت جامد و به عنوان پماد برای تسکین پوست می توان بهره برد. در مصارف زیبایی و بهداشتی همچون مانیکور و پدیکور هم مورد استفاده قرار می گیرد.
شمع ماساژ را روشن کرده و بسته به میزان مصرف شمع، ذوب شده و آرام آرام بر روی پوست ریخته و ماساژ را انجام می دهیم. احساس یک مایع گرم بر روی پوست و انجام ماساژ لذتی وصف ناشدنی است.

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

شمع ماساژ اورلی تمشک و فلفل سیاه
ماساژ به عنوان یک روش طبیعی و سنتی همیشه به عنوان عملی جهت بهبود در پویایی زندگی شخصی و اجتماعی فرد مورد توجه قرار داشته و تاثیرات مستقیم خود را بر سلامتی جسم و جان نهاده است. در این بین برای انجام ماساژ شمع می توان از شمع ماساژ بهره برد. شمع ماساژ اورلی تمشک و فلفل سیاه، یک روغن ماساژ گرم و بی نظیر است که با برخورداری از رایحه های شیرین، عطرآگین و با شکوه که از مواد طبیعی و سازگار برای پوست ساخته شده، می تواند لحظاتی به یاد ماندنی و شاد را برای شما به ارمغان بیاورد.
این شمع ماساژ قابل استفاده برای بانوان و آقایان است و محصول دست ساز و با کیفیت کشور اسکاتلند بوده که لوسیون بدن غنی شده ای از ویتامین E و تهیه شده از مواد طبیعی: روغن سویا، روغن بادام شیرین، کره درخت شیا، کره کاکائو و روغن جوجوبا و با رایحه های عصاره تمشک اسکاتلندی و فلفل سیاه، پرتقال، لیمو، گوجه سبز، رزماری، نعناع و سنبل هندی، مشک و عنبر و چوب است.
شمع ماساژ اورلی تمشک و فلفل سیاه
با طراحی زیبا ۱۰۸ گرم وزن داشته که با قدرت مرطوب کنندگی فوق العاده به غیر از ایجاد شادی و آرامش، قابلیت درمان کننده و تسکین دهنده پوست را هم دارا می باشد.


شمع ماساژ آندیروبا تتو ویوالو
شمع ماساژ تتو
از بهترین کره های لوازم آرایشی و بهداشتی تهیه گردیده که پوست شما را شاداب ساخته و آب رسانی خارق العاده ای را انجام می دهد. این شمع ماساژ غنی شده از بوهای منحصر به فردی ست که نتیجه تحقیقات لومن بر روی رایحه های مختلف می باشد. بویی که از شمع ها خارج می شود کمک می کند تا بدن فرد ریلکس شده و رها گردد از بند استرس و اضطراب و نیروی دوباره پیدا نماید و لذت و تاثیر ماساژ شمع و ماساژ درمانی را بچشد.
شمع ماساژ تتو
جهت ماساژ بدن و انواع ماساژ های گرم فوق العاده و تاثیر گذار است، به نحوی که بعد از استفاده احتیاج به استحمام در فرد و ماساژور نخواهد بود. این شمع ماساژ برای لطافت و نرم کردن پوست، بدون بو مناسب پوست های حساس مناسب است. این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی، کره شیا، روغن آندیروبا، فاقد کلر و سرب و پارافین.

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

شمع ماساژ تمشک تریب
شمع ماساژ تریب
از کره ی انواع میوه های خوش بو معطر و مواد طبیعی با انرژی طبیعی خورشیدی بدست آمده و جزء شمع های محرک جنسی بوده و پوست را خوش عطر و خوش بو نموده و جهت ماساژ گرم مورد استفاده قرار می گیرد.
شمع ماساژ تریب محافظت کننده و نرم کننده پوست، شاداب کننده و جمع کننده پوستهای افتاده، مناسب ماساژ نرم برای لیفت کردن کل پوست بدن، با رایحه تمشک مناسب انواع پوست ها. این نوع شمع ماساژ را می توانید در کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ طلب کرده و از ویژگی های خارق العاده آن بهره مند شوید.
این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی، کره شیا، تمشک، فاقد کلر و سرب و پارافین می باشد.


شمع محیطی سرخ آئورا
اسانس هایی که به وسیله شمع ماساژ آئورا متساعد می گردد این امکان را به ما می دهد بین روح و جسم اتصال ابدی و جاودان برقرار نماییم که این برای یک مدیتیشن عمیق کاملا لازم می باشد.
علاوه بر رایحه طبیعی و با کیفیت، ترکیبی از عناصر آب و خاک و آتش در این شمع ماساژ بکار رفته که برای افراد مختلف متفاوت می باشد. این نوع شمع ماساژ بسیار خوش بو کننده، محرک و انرژی زا، جهت تقویت حافظه با بوی گرم مناسب افراد با ساختار وجودی آب و آتش است. این تلفیق خارق العاده می تواند برای ساعت ها انرژی زندگی ای شاد و پر نشاط را به شما تقدیم کند.
این شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی و معدنی، نعناع هندی، اسطوخودوس، پرتقال، فاقد کلر و سرب و پارافین است.

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

شمع محیطی انبه ویوالو
این شمع ماساژ با بوی انبه و مخلوطی از گیاهان خوش بو، دارای فیتیله پنبه ایی می باشد و دود حساسیت زایی تولید نمی کند و در همه جا قابل استفاده می باشد. این شمع ماساژ خاص و منحصر بفرد به نوعی شاداب کننده و محرک جنسی می باشد و نشاط فراوانی را در بدن ایجاد می کند. اگر مایل هستید پوست تان شاداب و سر حال شود استفاده از ماساژ شمع با این نوع خاص شمع ماساژ را تجربه کنید.
این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی و معدنی، کره شیا، انبه، فاقد کلر و سرب و پارافین است.


سخن پایانی

نکات ایمنی در هنگام استفاده از شمع ماساژ
- شمع ماساژ برای افراد مبتلا به آلرژی، خطر آفرین است.
- همیشه ۲۵ درصد از فیلتر شمع ماساژ را تمیز نگه دارید.
- هیچ گاه شمع ماساژ روشن را به حال خود رها ننمایید.
- در هنگام استفاده از شمع ماساژ و در صورت مشاهده هرگونه سوزش و خارش به خوبی با آب شستشو دهید.
- شمع ماساژ خوراکی نمی باشد.
- شمع ماساژ را در سطوح قابل اشتعال و یا شکننده قرار ندهید.
- شمع ماساژ را به هیچ وجه روی حیوانات امتحان نکنید.
طریقه نگهداری شمع ماساژ

- در جای خنک و دور از آفتاب نگه داری شود.
- در صورت استفاده نکردن درب شمع ماساژ را ببندید.

انواع شمع ماساز - ماساژ شمع در اصفهان - ماساژ اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد