انواع تخت ماساژ

توضیحاتی در باب تخت ماساژ

تخت ماساژ در واقع ستون فقرات عمل ماساژور می باشد، بنابراین سرمایه گذاری در بهترین محصول برای شما ضرورت خاصی خواهد داشت. یکی از مهمترین تصمیماتی که در ماساژ درمانی موجود است، یافتن تخت مناسب برای ماساژ است. تخت ماساژ ایده آل، ممکن است تختی قابل حمل (پرتابل)، ثابت  و یا برقی و الکتریکی باشد.
قطع به یقین هیچ ماساژور کارکشته ای نمی تواند بدون برخورداری از تخت ماساژ مناسب، اقدامات ماساژ را به گونه ای ایده آل برای ماساژ گیرنده انجام دهد. دسترسی راحت به تمام نقاط بدن ماساژ گیرنده، الویت اصلی در پروسه ماساژ است. همچنین در تمامی مراکز ماساژ و اسپا در اصفهان، تخت های ماساژ انتخاب نخست در چیدمان فضا برای انجام اقدامات ماساژ درمانی و ریلکسی است.
به هین دلیل است که فروش تخت ماساژ به عنوان لزوم اساسی صنعت ماساژ برای انسان به طور فزاینده ای افزایش یافته است. در این راستا کارشناسان خبره ی کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ این راهنما را برای انتخاب تخت ماساژ مناسب ترتیب داده اند تا شما عزیزان بتوانید با انواع تخت ماساژ در اصفهان آشنا شوید و بهترین تخت ماساژ را انتخاب فرمایید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی کافی است با شماره  تماس حاصل نمایید.

لوازم ماساژ در اصفهان - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - تخت ماساژ برقی - انواع تخت ماساژ پرتابل - تخت ماساژ ثابت | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

برنامه ریزی برای خرید تخت ماساژ مناسب

اولین چیزی که باید انجام دهید درباره نیازهای خود فکر کنید. آیا شما فقط به عنوان دانش آموز یا یک درمانگر تازه کار در ماساژ اصفهان شروع به کار در حیطه ماساژ کرده اید؟ آیا در زمینه ماساژ و ماساژ درمانی در اصفهان حرفه ای هستید؟ آیا مرکز ماساژ در اصفهان از آن خودتان هست؟ یا اینکه عموما به صورت سیار به ماساژ در اصفهان مشغول هستید؟ به یاد داشته باشید، تخت ماساژ ی که خریداری می کنید قرار است تا سالیان دراز با شما باشد. شاید شما می خواهید تختی قابل حمل و پرتابل برای شروع داشته باشید و سپس در آینده اقدام به خرید تختی ثابت کنید. وقت خود را برای برنامه ریزی در راستای نیازهایتان قرار دهید. هم اکنون در کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ انواع تخت های ماساژ با کارآیی های متفاوت در اختیار خواستاران دریافت ماساژ در اصفهان موجود هست.
تنظیم میزان بودجه برای خرید تخت ماساژ

بیشترین پولی که می توانید  برای خرید تخت ماساژ هزینه کنید چقدر است؟ مهم است مقدار بودجه خود را بر حسب توان مالی تان تنظیم نمایید. تخت ها با کیفیت بالا قیمت بیشتری نسبت مدل های ارزان تر دارند و ما پیشنهاد می کنیم بر روی تخت ماساژ با کیفیت سرمایه گذاری نمایید. در صورت لزوم تمام هزینه های مربوطه شامل: حمل و نقل، لوازم جانبی و کیف حمل را در نظر بگیرید. ممکن است تصمیم بگیرید که در طول چند ماه و به صورت جداگانه محصولات مرتبط را خریداری کنید تا بتوانید همه چیزهایی که نیاز دارید را داشته باشید.
میزان راحتی

هر تخت ماساژ ی را که انتخاب می کنید، به هیچ وجه عوامل ارگونومی و راحتی را نادیده نگیرید. شما می خواهید حداقل سه فاکتور را در نظر بگیرید: وزن حمل، ارتفاع و عرض تخت.
همه تخت های ماساژ دارای وزن تحملی مشخصی هستند، لازم است مقدار حداکثر وزن افرادی که قرار است از تخت استفاده کنند را در نظر بگیرید. ابعاد تخت در طول و عرض نیز به ابعاد حداکثری افراد مرتبط است. همچنین لازم جهت راحتی بیشتر ماساژ گیرنده برای اعمال تکنیک های ماساژ قسمت هایی همچون: استراحتگاه سر و دست را نیز در نظر بگیرید.
یکی دیگر از مهمترین موارد در راحتی، جنس بدنه و کیفیت فوم است. ضروری است محصولی خریداری کنید دارای کیفیت بالا در جنس بدنه جهت مقاومت در برابر خراش، ساییدگی و همچنین اثرات جانبی در تماس با روغن و دیگر لوازم ماساژ باشد.

لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - تخت ماساژ برقی - انواع تخت ماساژ پرتابل - تخت ماساژ ثابت | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

انواع تخت ماساژ

تخت های مخصوص ماساژ به ۳ نوع تقسیم می شوند:
تخت چوبی – این تخت ماساژ هم به صورت ثابت و هم پرتابل و متحرک طراحی و ساخته شده است. ویژگی آنها عبارتند از: کیفیت بالا، مقاوم در برابر رطوبت، زیبایی، ایجاد احساس طبیعی و وزن بیشتر است.
تخت آلومینیومی – این تخت ماساژ بیشتر به صورت پرتابل (قابل حمل) طراحی و ساخته شده اند. ویژگی آنها عبارتند از: سبکی، قابلیت جابجایی سریع، کیفیت مناسب و ضعف در محیط هایی که دارای رطوبت بالا هستند.
تخت برقی – این تخت ماساژ همانگونه که از نامش لر می آید، به صورت الکتریکی کار می کنند. به این صورت که ممکن است برای انجام تکنیک خاصی از ماساژ، مقدار شیب دستگاه را بیشتر کنیم، پس تنها کافی ست دکمه مربوطه را فشار دهیم.
نوع دیگر از تقسیم بندی بر اساس نوع جنس پایه ها نیز برای این تخت ها وجود دارد، تخت های پایه چوبی و پایه آلومینیومی. از میان این دو، تخت ماساژ پایه آلومینیومی وزن سبک تر و در عین حال قیمت بیشتری را نیز دارند، اما زیبایی و جذابیت چوب را ندارند.

لوازم ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - تخت ماساژ برقی - انواع تخت ماساژ پرتابل - تخت ماساژ ثابت | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

لوازم جانبی تخت ماساژ

برخورداری از لوازم جانبی مناسب می تواند در بهبود کیفیت ماساژ نقشی موثر داشته باشد. دانستن اینکه چه نوع لوازم جانبی مورد نیازتان است، گام نخست در خرید هر یک از آنها است.
بولستر – بلوستر ماساژ به بالشتک زیرپایی می گویند که در زیر پاهای فرد قرار می دهند تا کیفیت پا افزایش یابد که منجر به آرامش و خون رسانی بیشتر می شود.
ملزومات یکبارمصرف – ادواتی مثل: رول، محلفه، لباس ماساژ و حتی شورت زنانه و مردانه از جمله وسائل یکبار مصرف لازم برای هر جلسه ماساژ است.
کیف حمل – اگر تخت ماساژ از نوع پرتابل است لازم است برای آن کیفی حمل مخصوصی نیز تهیه کنید تا بتوانید به راحتی آن را حمل کنید.
کیفیت و ضمانت

فروشگاه های خوب ضمانت نامه هایی معتبر ارائه می دهند، این ممکن است در آینده برای شما مهم باشد. گارانتی بلند مدت می تواند در بلندمدت ارزش سرمایه گذاری اضافی را داشته باشد. حتما از مکان هایی محصول خریداری کنید که دارای اعتبار چندین ساله در فروش انواع لوازم ماساژ باشند. از برندهای ناشناخته و ارزان قیمت دوری کنید.

لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - تخت ماساژ برقی - انواع تخت ماساژ پرتابل - تخت ماساژ ثابت | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد