نقش سنگ ماساژ در ماساژ درمانی

سنگ داغ ماساژ  - انواع سنگ داغ ماساژ - لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - ماساژ در اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

سنگ داغ مخصوص ماساژ سنگ داغ

ماساژ درمانی با استفاده از سنگ داغ مخصوص نقش بسزایی در ایجاد آرامش و زدودن خستگی و درد دارد. این سنگ های داغ ماساژ پس از آنکه در پشت و یا در هر بخش دیگر بدن فرد قرار می گیرد باعث افزایش گردن خون در ناحیه ی مذکور و ایجاد احساس آرامش و لذت در کل بدن می گردد. ایده اصلی استفاده از این سنگ داغ ماساژ، مزایای آنها برای آرامش و کاهش سفتی در عضلات است. با این حال، مراکز ماساژ در اصفهان برای انجام خدمات خود نیاز به خرید این سنگ ها دارند، زیرا بسیاری از مشتریان علاقه مند به استفاده از آنها هستند. حال می بایست در نظر داشت چه مواردی در خرید این لوازم ماساژ ضروری اهمیت به سزایی دارد؟ با کارشناسان زبده ی کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ همراه باشید تا اطلاعات کاملی در مورد سنگ داغ ماساژ که در سالن های ماساژ اصفهان به کار می رود کسب کنید.
برای تجربه کردن ماساژ سنگ داغ در استان اصفهان در بهترین کلینیک ماساژ اصفهان با شماره  تماس حاصل نمایید.


دلیل اهمیت استفاده کردن از سنگ داغ ماساژ

آرامش عضلات: علاوه بر این، ماساژ درمانی سنگ گرم نیز باعث بهبود وضعیت عضلات می شود. نه تنها عضلات شما را ریلکس می کند، بلکه برای آرام کردن بافت های زیرین نیز مفید خواهد بود.
بهبود در گردش خون
: ماساژ با سنگ برای جریان خون و انتقال مواد مغذی بسیار عالی است و در نتیجه به سلامت جسمی و روانی کمک می کند.
کاهش استرس
: یک ماساژ سنگ داغ ثابت می کند که واقعا در کاهش استرس موثر است و به ذهن شما کمک می کند تا آرام شود. گرچه با استرس فیزیکی و روانی مواجه هستیم، ماساژ با سنگ داغ می تواند به کاهش استرس کمک کند.
کمک به درمان بیماری ها
: کمک به بهبود وضعیت افراد مبتلا به فشار خون بالا، آرتریت و سایر اختلالات.
بهبود خواب
: سنگ بازالت برای کاهش اضطراب و خستگی عالی است و در نتیجه شما قادر خواهید بود روال خواب خوب خود را مشاهده کنید.
بازیابی بعد از آسیب
: همه افرادی که دچار جراحت و گرفتگی های شده اند، استفاده از سنگ ماساژ باعث تسریع در بهبودی می شود.
بدن شما را احیا می کند
: ماساژ سنگ داغ باعث بهبود روند حذف سموم مضر بدن و احیای انرژی در انسان می شود.
در طول انجام ماساژ سنگ داغ سنگ‌های صاف و گرم در قسمت‌های خاصی از بدن قرار می‌گیرند. این نوع سنگ‌ها سنگ‌های عادی نبوده بلکه سنگ‌های آتشفشانی هستند که قابلیت نگه داشتن بسیار بالای گرما در خود را دارند. بر اساس یافته محققان این سنگ‌ها می‌توانند ۱۳۰ تا ۱۴۵ درجه سانتی گراد گرم گردند. در حال حاضر بهترین نوع با بالاترین کیفیت سنگ داغ برای ماساژ در اصفهان در کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ موجود می باشد.

سنگ داغ ماساژ  - انواع سنگ داغ ماساژ - لوازم ماساژ - ماساژ در اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

ویژگی و خاصیت سنگ ماساژ مناسب

این نوع درمان سنگ داغ که در حال حاضر یکی از محبوب ترین ماساژ در اصفهان به حساب می آید، تصور مى‌شود که حدود دوهزار سال پیش در کشور چین آغاز شده است. پس از آن، تکنیک استفاده از سنگ داغ براى درمان، در بسیارى از فرهنگ‌هاى مختلف از جمله آمریکا، آفریقا، مصر و هند استفاده شده است.
• به طور کلی سنگ های مخصوص ماساژ داغ از نوع سنگ های آتشفشانی بازالت است.
سنگ ماساژ داغ با کیفیت باید گرما را به خوبی در خود برای چندین ساعت حفظ نماید.
• سنگ های ماساژ مرغوب معمولا دارای رنگ بسیار تیره هستند.
سنگ ماساژ خوب توپر است و به سختی شکسته و از بین می رود.
• سنگ های ماساژ خوب و مناسب باید سطحی صاف و صیقلی داشته باشد.
سنگ های ماساژ مخصوص ماساژ سنگ داغ باید به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن باشد (به ویژه اگر در تماس با روغن ماساژ باشد).

ماساژ سنگ داغ - سنگ داغ ماساژ  - انواع سنگ داغ ماساژ - لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - ماساژ در اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نکات مهم در مورد سنگ داغ ماساژ

حتما از جعبه چوبی بامبو برای نگهداری از سنگ داغ بهره ببرید.
سنگ های داغ ماساژ را در زمان استفاده در داخل هیتر مخصوص قرار دهید.
از گزاردن سنگ ها در داخل ماکرویوو یا فِر به شدت دوری نمایید.
قبل از به استفاده سنگ ها بر روی بدن فرد، اطمینان حاصل نمایید که مقدار درجه حرارت سنگ ها برای فرد ناراحت کننده نباشد. بعد از اتمام کار سنگ ها را تمیز کنید (اگر با روغن برخورد داشته باشند).
حتما در زمان خرید انواع گوناگون سنگ های ماساژ را تهیه کنید:
۱. سنگ ماساژ قابل استفاده برای پشت
۲. سنگ ماساژ قابل استفاده برای ران، پشت و معده
۳. سنگ ماساژ قابل استفاده برای بازو، پا، گردن، ساق پا و کف دست
۴. سنگ ماساژ قابل استفاده تاج سر، مخچه و بالای سر
۵. سنگ ماساژ برای پشت زانو و پشت کمر
۶. سنگ ماساژ برای پا و کف دست
۷. سنگ ماساژ مختص ساق پا
۸. سنگ ماساژ میناتور نقطه ای فشرده برای ماساژ عضلات با بافت عمیق و درونی
۹. سنگ ماساژ اختصاصی انگشتان پا
۱۰. سنگ ماساژ چاکرا
نکته مهم: گاهی اوقات سنگ‌های سرد نیز در ماساژ سنگ داغ مورد استفاده قرار می‌گیرند (در کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ نیز این مهم انجام می گیرد تا خواستاران ماساژ در اصفهان رضایت کامل داشته باشند). معمولا این نوع سنگ‌ها پس از قرار دادن سنگ‌های گرم بر روی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند به منظور آرام کردن رگ‌های خونی تحریک شده و حفظ سلامت پوست. تقریبا می‌توان گفت مانند تمامی ماساژها ماساژ سنگ داغ نیز یک جایگزین برای بسیاری از درمان‌های پزشکی است. از این نوع ماساژ برای درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده می‌شود.


کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد