ابزار ماساژ

ابزار مخصوص ماساژ

برای شروع یک ماساژ خوب بایستی بهترین نوع لوازم را انتخاب کرد تا پروسه ی ماساژ توسط ماسور برای مشتری لذت بخش و آرامش بخش باشد. در مورد اینکه چه لوازمی نیاز دارید تا اقدامات ماساژ را به خوبی انجام دهید، بسیار تفکر نمایید. با توجه به این مقوله مهم، ما در کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ این راهنما را برای خرید انواع تجهیزات مورد نیاز ماساژ ترتیب داده ایم. پس از بررسی و خوانش این راهنما، شما باید درک کامل از همه چیزهایی که لازم است برای شروع فراهم کنید، داشته باشید. با بررسی لوازم ماساژ در اصفهان همراه متخصصان کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ باشید.
درصورت داشتن هرگونه سوال در مورد ابزار ماساژ در اصفهان کافی است با شماره با تماس حاصل نمایید.

لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - کرم ماساژ - شمع ماساژ - روغن ماساژ - تخت ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

تخت مخصوص ماساژ

شاید بیش از هر قطعه دیگر، تخت ماساژ مرکز توجه اقدامات ماساژ می باشد. بدون تخت ماساژ عموما کاری از دست شما بر نخواهد آمد.
تعدادی از انواع تخت های ماساژ وجود دارند که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. انتخاب تخت مناسب شامل در نظر گرفتن نیازهای فردی شما به عنوان یک متخصص است. در اینجا هیچ گزینه "مطلقی" وجود ندارد، هر ماساژ درمانگر منحصر به فرد و هر نوع سبک ماساژ دارای نیازهای خاص خود است.
به طور کلی تخت های ماساژ به ۳ نوع تقسیم می شوند:
۱. تخت ماساژ ثابت
۲. تخت ماساژ قابل حمل (پرتابل)
۳. تخت ماساژ برقی (هیدرولیکی)

لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - تخت ماساژ برقی - انواع تخت ماساژ پرتابل - تخت ماساژ ثابت | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

تخت ماساژ قابل حمل و تخت ماساژ ثابت

تخت ماساژ قابل حمل، ابتدا به ساکن جمع شدن و حابجایی در آنها مهمترین ویژگی است. شما به راحتی می توانید تخت ماساژ را حمل کرده و در مکان های مختلف اقدام به انجام ماساژ کنید. این تخت های ماساژ به طور کلی از وزن کمتری نسبت دیگر تخت ها برخوردار هستند. در زمان خرید تخت ماساژ در اصفهان حتما به کیفیت بدنه ی تخت توجه کنید. استجکام و پایداری پایه های تخت را کاملا بررسی نمایید، کیفیت پایین این تخت ها ممکن است پایه های ضعیفی داشته باشد و فرد با وزن زیاد را تحمل ننمایند.
تخت ماساژ ثابت
برخی از مشکلات مربوط به تخت های قابل حمل را تصحیح می کند، این تخت ماساژ قوی و از پایداری بیشتری برخوردار است و می توانند مشتریان با وزن بیشتر را نیز تحمل نماید.
اما این نوع از تخت ماساژ را نمی توان به راحتی جابجا کرد. علاوه بر این، عموما برای تنظیم ارتفاع کار از انواع تخت های دیگر سخت تر هستند. البته، اگر تنها کسی هستید که از آن استفاده می کنید، لزوما مشکلی وجود نخواهد داشت. اما اگر از تخت به غیر از شما دیگر ماساژور ها نیز استفاده می کنند، ممکن تنظیم ارتفاع برای آنها مهم باشد. 
در کل به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا تحقیقات خود را درباره انواع تخت ماساژ در اصفهان انجام دهید و سپس به خرید تخت ماساژ اقدام فرمایید.

تخت ماساژ قابل حمل، ابتدا به ساکن جمع شدن و حابجایی در آنها مهمترین ویژگی است. تخت ماساژ ثابت برخی از مشکلات مربوط به تخت های قابل حمل را تصحیح می کنند. ابتدا تحقیقات خود را درباره انواع تخت ماساز در اصفهان انجام دهید و سپس به خرید تخت ماساژ اقدام فرمایید.


لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - انواع تخت ماساژ پرتابل - تخت ماساژ ثابت| کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ
لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - انواع تخت ماساژ پرتابل - تخت ماساژ ثابت| کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - انواع تخت ماساژ - تخت ماساژ برقی | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

تخت ماساژ برقی

تخت ماساژ برقی بسیار بسیار محکم هستند و به طور کلی برای سال ها زیادی قابل استفاده هستند. اما مهمتر از همه آنها می توانند به راحتی تنظیم شوند. این ممکن است به عنوان یک مسئله جزئی به نظر می رسد، اما استفاده آسان برای تنظیم ارتفاع و موقعیت میز برای ماساژور و مشتری تنها با فشار یک دگمه، می تواند صرفه جویی در زمان را نتیجه دهد. ضعف این تخت ماساژ نبود قابلیت حمل در آنهاست، همچنین قیمت بالای این تخت ماساژ و همچنین صرف هزینه های تعمیر اگر سیستم هیدرولیکی دچار خرابی شود. در حال حاضر بهترین نوع تخت ماساژ در اصفهان موجود هست و شما می توانید با توجه به جنس کار و میزان بودجه خود یکی از تخت های ماساز را انتخاب و خریداری کنید. کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ به شما پیشنهاد می کند شروع با یک میز قابل حمل می تواند ایده ای عالی برای ماساژ درمانگر جدید به حساب آید. این تخت ماساژ فوق العاده مقرون به صرفه می باشد و به شما اجازه می دهد در مکان های مختلف کار کنید و ماساژ در اصفهان را برای مشتریان اعمال نمایید. مهم این است که پس از خرید تخت ماساژ بتوانید بهترین و حرفه ای ترین خدمات ماساژ اصفهان را عرضه دارید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید.


انواع روغن ماساژ، کرم ماساژ و لوسیون ماساژ

در حالی که انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد، اکثریت آنها موردی مشترک دارند: آنها شامل استفاده از نوع روان درمانی است که به پوست مشتری برای کاهش اصطکاک استفاده می شود. بدون یک روغن ماساژ، کرم ماساژ و یا لوسیون خاص، کیفیت ماساژ افت کرده و انجام آن بسیار سخت خواهد بود. آنها یکی از لوازم ماساژ مورد نیاز برای همه ماساژور ها است.
همه روغن ها و کرم ها یکسان و مشابه یکدیگر نیستند. برخی از روغن های ماساژ در اصفهان مواد تشکیل دهنده ای دارند که می توانند واکنش های آلرژیک در بیماران مبتلا به حساسیت پوستی ایجاد کنند. انتخاب یک روغن ماساژ با کیفیت و خاص به شرکت تولید کننده، چگالی، روانی، چسبنده بودن و عطر آننها بستگی مستقیم خواهد داشت. انواع روغن ماساژ در اصفهان می تواند به: یاسمن (جاسمیننارگیل، بادام شیرین، زیتون، جوجوبو و غیره ... تقسیم شوند.
به یاد داشته باشید که روغن ماساژ تنها برای تماس فیزیکی کاربرد ندارد، روغن ماساژ همچنین می تواند حتی حاوی عطری معطر باشد و تبدیل به روشی عالی برای ارائه ماساژ آروماتراپی به مشتریان در پروسه ماساژ درمانی شود. عطرهای مناسب می توانند مشتری را آرام کنند. به خاطر داشته باشید که تصورات بویایی مشتری به آسایش و لذت بردن کلی آنها کمک می کند، همانند: روشنایی خوب، تختی راحت و موسیقی آرامش بخش.

انواع روغن ماساژ - لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - روغن ماساژ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - حوله ماساژ - ماساژ اصفهان - ماساژ سنگ داغ | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

سنگ داغ ماساژ و حوله ماساژ

بلاشک سنگ ماساژ راهی عالی برای برخوداری از ماساژی با کیفیت می باشد. این روزها بسیاری از همشهریان عزیز اصفهانی که خواستار دریافت ماساژ در اصفهان هستند ماساژ سنگ داغ را انتخاب اول خود قرار داده اند. این سنگ نخست در داخل هیترهای مخصوص که اشباع از آب هستند گرم شده و سپس برروی بدن فرد ماساژ گیرنده قرار می گرد. این سنگ ها عموما از جنس بازالت هستند و به "ماساژ با سنگ داغ" شناخته می شوند. نقاط قرارگیری این نوع سنگ‌ها به وسیله درمانگر ماساژ درمانی (ماساژور) مشخص می‌شود اما به صورت معمول این سنگ‌ها در این نقاط قرار می‌گیرد: • در امتداد ستون فقرات • بالای معده • بر روی قفسه سینه • بر روی دست و پاها • و بر روی صورت
به عنوان یک فرد ماساژ درمانگر (ماسور)، ارائه حوله گرم ماساژ به مشتریان پس از یک جلسه ماساژ راهی فوق العاده برای کمک به آنها پایان جلسه ای لذت بخش است. شما همچنین می توانید از حوله برای پاک کردن روغن و کرم استفاده نمایید. این حوله ماساژ حتی می توانند برای قرار دادن سنگ بر روی بدن نیز مورد استفاده قرار گیرد.


کاور تخت ماساژ، روکش یک بار مصرف ماساژ و بولستر ماساژ

استفاده از روکش ها و کاور های اختصاصی تخت ماساژ جهت رعایت بهداشت و سلامت محیط مهم است. شما ممکن است در روز مشتریان زیادی داشته باشید و عدم استفاده از روکش یکبار مصرف برابری می کند با انتقال حساسیت و بیماری.
حفظ سلامتی در ماساژ درمانی و ماساژ در اصفهان تنها چیزی نیست که باید نگران آن بود، مشتریان باید راحت باشند. بولستر ها و بالش ها در حالی که افراد ماساژ را دریافت می کنند، راحتی بسیاری را برایشان به ارمغان می آورد. بولستر ها در شکل های مختلفی طراحی شده اند، بعضی از آنها برای قرار گرفتن در زیر زانو طراحی شده اند تا فشار بر روی کمر کاهش یابد.

لوازم ماساژ - ابزار ماساژ - تجهیزات ماساژ - ماساژ اصفهان - ماساژور در اصفهان | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد