ماساژور کیست؟

یک ماساژور حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد ؟

ماساژور ها نقش بسیار مهمی در حفظ آسایش و آرامش مشتریان خود دارند. ماساژور ها، به منظور راحتی و آسایش مشتریان خود در طول ماساژ درمانی، اغلب از رفتاری فعال و دوستانه در محیطی آرام‌بخش بهره می‌گیرند.
ماساژور ها اغلب به مهربان‌بودن، محتاط و مراقب‌بودن، و اجتماعی‌بودن شناخته می‌شوند؛ چرا که اصلی‌ترین ویژگی شغل ماساژور ها ارتباط برقرار‌کردن با مشتریان مختلف و درمان ایشان به‌صورت هر روزه است.
در مقام یک ماساژور حرفه ای، احتمالاً چاره ای ندارید جز اینکه با افرادی که اساساً با هم متفاوت هستند ارتباط داشته باشید و با مشتریان خود دربارۀ نیازهایشان صحبت کنید. اگر شما مهربان هستید و رفتاری دوستانه دارید، ماساژ درمانی می‌تواند انتخابی دلپذیر برای درمان مشتریان باشد.
اگر به عنوان یک ماساژور تصمیم دارید در برنامۀ آموزشی ماساژ درمانی شرکت کنید، باید ویژگی‌هایی را، که شما را در مقام ماساژ درمانگر، چیره‌دست و بی‌نقص می‌سازد، تقویت کنید تا به بهترین نحو ماساژ درمانی را به انتها برسانید.

برای گذراندن دوره های آموزش ماساژ در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه مقرون بصرفه با شماره تماس تماس حاصل نمایید.ماساژور حرفه ای - ماساژور در اصفهان - ماساژ درمانی در اصفهان - ماسور کیست | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

انواع ماساژ - ماساژور ماهر - ماساژور در اصفهان - ماساژ درمانی در اصفهان - ماسور کیست | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

مشخصات ماساژور حرفه ای

یک ماساژور حرفه ای می بایست این مشخصات را  داشته باشد:
۱- مهم ترین مشخصه یک ماساژور حرفه ای این است که باید به دنیای ماساژ و آرامش بخشیدن به مردم علاقه ذاتی و واقعی داشته باشد.
۲- یک ماساژور حرفه ای باید در دانشگاه و یا موسسات معتبر دوره آموزش ماساژ مانند آناتومی بدن و سبک های مختلف ماساژ را گذرانده باشد و ماساژ را به صورت حرفه ای فراگرفته باشد..
 ۳- یک ماساژور حرفه ای باید آداب ماساژ و بهداشت محیط را به شدت رعایت نماید.
۴- ماساژور حرفه ای باید تمامی تکنیک های یک سبک ماساژ را دقیق و یک به یک و بدون کم کاری و با حوصله فراوان برای ماساژ گیرنده اعمال کند.
۵- ماساژور حرفه ای کسی است که پیوسته در حال یاد گیری و بروز کردن اطلاعات خود از دنیای ماساژ باشد.
۶- آشنایی با لوازم ماساژ و نحوه استفاده از ادوات ماساژ یکی از مهمترین ارکانی ست که یک ماساژور برای پیشرفت در کار خود به آن نیاز دارد.


باید هایی که که یک ماساژور حرفه ای ملزم به اجرای آن ها ست

این موارد می بایست از طرف ماساژور رعایت گردد تا یک ماساژ مناسب و ماساژ حرفه ای را به انجام رساند: 
 ترجیحا قبل از هر ماساژ دوش گرفته شود. (هر گونه بوی بد دهان و بدن می تواند مراجعه کنندگان را از شما بیزار و از مراجعه بعدی منصرف کند).
 لباس های راحت، مرتب و رنگهای روشن را بپوشند. (ترجیحا رنگ لباس سفید و از جنس نخ یا کتان باشد تا از جریان الکتریکی در لباس جلوگیری کند).
 به همراه نداشتن وسایل زیورالات همچون ساعت و … چه از طرف ماساژ دهنده و چه از طرف ماساژ گیرنده.
 هیچگاه در مکانی بد بو ، یا پر از سر و صدا یا از نظر انرژی کثیف ماساژ ندهند .
 استفاده از ژل آنتی باکتریال طی پروسه ماساژ اعتماد مراجعه کننده را زیاد می کنند .
درمان گران ماساژ در کار خود باید تخصص داشته و گواهی نامه مربوطه را اخذ کرده باشد. ( شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی ماساژ ، همراه با خواندن کتب و تحقیقات کامل ) گواهی نامه باید دارای عکس به همراه مهر برجسته مرکز آموزش دهنده باشد.
نکته: درمان گران ماساژ قبل از شروع کار (و یا حتی ساعاتی قبل از شروع ماساژ) از داروهای تجویزی، مصرف بیش از حد دارو، الکل، مواد مخدر و یا هر مواد دیگری غیر قانونی که می تواند باعث اختلال درعملکرد وی شود ، ابدا نبایستی استعمال نماید.
درمان گران ماساژ باید روانشناسی فوق العاده باشند و با احساس همدردی  و همذاپت پنداری و روحیه دادن به مراجعه کننده بهترین شرایط روحی و جسمی را برای وی مهیا کنند.

ماساژور حرفه ای - ماساژور در اصفهان - خصوصیات ماساژور  - ماسور کیست | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

سه ویژگی مهم و تاثیرگذار ماساژور

مهارت‌های بین فردی
ماساژور ها به مهارت‌های بین فردی نیاز مبرم دارند تا به مشتریان احساس راحتی و آرامش هدیه کنند. هنگامی که نخستین‌بار مشتری خود را ملاقات می‌کنید، باید خودتان را معرفی کنید تا با شما احساس نزدیکی کند. قبل و بعد از هر جلسه، با مشتری خود کمی حرف بزنید. به نحو روشن و واضح برای او توضیح دهید که طی پروسه ی اعمال ماساژ چه اتفاقی رخ می دهد و باید چه انتظاراتی از ماساژ درمانی داشت. همچنین، ماساژ درمانگر باید از مشتری‌های خود درمورد اینکه کدام بخش از بدنشان دردناک است، یا فشار ناشی از ماساژ بر بدن چگونه احساس می‌شود، پرس و جو کند. تعامل دوستانه به احتمال زیاد مشتریان را برای شرکت در جلسات بعدی ترغیب کند.
استقامت فیزیکی

در شغل ماساژ درمانی، شما بیشتر ساعات روز را سرپا هستید. یکی از ویژگی‌های مهم ماساژور استقامت بدنی می باشدتا او بتواند به بهترین نحو بر درمان بیمار خود تمرکز نماید. حین جلسۀ ماساژ درمانی، داشتن تمرکز فعال، به منظور برقراری ارتباط، گوش دادن و بهره‌گیری عالی از توانایی‌های خود، ضرورت فراوان دارد. اگر توانایی کافی برای تمرکز بر کار خود نداشته باشید، ممکن است عملکرد شما آزاردهنده و دردناک باشد و احتمالاً مشتری شما برای دریافت ماساژ مجدداً به شما مراجعه نکند. اطمینان حاصل کنید که در طول روز آب کافی به بدنتان می‌رسد تا بتوانید در طول روز فعال و پرانرژی باقی بمانید.
حرفه ای بودن ماساژور

ماساژور ها باید محیطی کاملاً حرفه‌ای ایجاد کنند. ماسور حرفه‌ ای باید با مشتریان خود در زمان مقتضی و مناسب تماس بگیرد و زمان جلسۀ بعدی ماساژ درمانی را متذکر گردد. اگر ماساژ درمانگر با عجله یا مضطرب به جلسه برسد، ممکن است اضطراب خود را به مشتری نیز انتقال دهد. همچنین، این نیز مهم است که مطمئن شود مشتری با روش ماساژ درمانی به‌خصوصی، که او انتخاب کرده‌ است، احساس راحتی می‌کند. اگر خود ماسور کسب‌وکار ماساژ درمانی خود را اداره می‌کند، توانایی مدیریت مسائل مهم این کسب‌وکار، از جمله مسائل اقتصادی، مانند پرداخت به‌موقع قبوض، در حفظ موفقیت این کسب‌وکار نقشی مهم و حیاتی دارد.

ماسور - ماساژور حرفه ای - ماساژور در اصفهان - ماساژ درمانی در اصفهان - ماسور کیست | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

ماساژور حرفه ای - ماساژور در اصفهان - ماساژ درمانی در اصفهان - ماسور کیست | کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ

نکات روانشناسی که ماساژور ها بایستی بدانند

مثلا اگر مراجعه کننده گفت من بسیار چاق هستم شما باید او را تشویق نمایید که با یک تغذیه ساده و دوره ورزش سبک، شما لاغر خواهید شد هم چنین مراجعه کننده را به مثبت اندیشی سوق داده و اعتماد به نفس را به آنان بر گردانید و یا اگر می گویند شکم من بسیار بزرگ است می توانید حتی به شوخی به او بگویید که این شکم اعتبار حرفه و بازار شماست.
درمان گران ماساژ باید به اندازه کافی برای مراجعه کننده خود وقت بگذارند:
این وقت شامل ویزیت ،مشاوره ، معاینه ، ماساژ و استراحت پس از آن می باشد.
در طول ماساژ کلیه قسمتهای ماساژ گیرنده را چک نمایید . نقشه ماساژ خود را بر اساس زمانی که باید ماساژ انجام شود برنامه ریزی کنید (وقت ماساژ را زمانی قرار دهید که مراجعه کننده در بهترین شرایط رو حی خود باشد یعنی در حد اقل استرس) و حتما ماساژ را به صورت قرینه انجام دهید.
خانم های ماسور بهتر است در دوران قاعدگی به ماساژ دادن نپردازند. (ماساژ مخصوص این دوره نیز دارای متدهای خاص همراه با رعایت قوانین مخصوص می باشد).


کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ  

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز اصفهان ماساژ مرکز اصلی ماساژ در اصفهان دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماساژور های حرفه ای خانم و ماساژور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر واز همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت سعی بر آن دارد بهترین خدمات ماساژ در اصفهان را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در اصفهان ماساژ تجربه کنید.مدیریت کلینیک اصفهان ماساژ با هدف خود را بر این گذاشته است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه اصفهان ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه اصفهان ماساژ به شرح زیر می باشد.
ماساژ تایلندی: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک اصفهان ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ سوئدی: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در اصفهان ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ سنگ داغ: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در اصفهان ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام این ماساژ در مجموعه اصفهان ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
ماساژ شمع: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در مرکز تخصصی اصفهان ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ صورت: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.ماسورهای حرفه ای اصفهان ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کمپرس گیاهی: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
از جمله خدمات دیگر در کلینیک اصفهان ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ دست، ماساژ پا، ماساژ پرفرمنس و ماساژ شکلات می باشد.

دیگر مقالات
تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد