آموزش ماساژ درمانی در اصفهان

آموزش ماساژ درمانی در اصفهان با توجه به بالا بودن حساسیت این موضوع که ماساژ درمانی در اصفهان می تواند تاثیرات مستقیمی بر روی بدن و روح فرد پذیرنده ی ماساژ گذارد بایستی توسط مراکز ماساژ درمانی کاملا معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام پذیرد.

نکاتی در مورد روغن ماساژ

ماساژور ها مطلع هستند که یکی از بهترین راه ها برای داشتن ماساژ مناسب و ایده آل، استفاده از روغن ماساژ با کیفیت در حین انجام عمل ماساژ روغن و حوله داغ و یا ماساژ سنگ داغ است. با طیف وسیعی از روغن ماساژ که در حال حاضر در بازار موجود است، انتخاب بهترین و با کیفیت ترین روغن ماساژ می تواند تا اندازه ای دشوار باشد.

همه چیز درباره شمع ماساژ

حس بویایی از قوی ترین حواس انسانی است و تاثیر عطرها روی رفتار و واکنش های انسان بسیار شناخته شده است. به همین خاطر، شهرت شمع ماساژ معطر روز به روز بیشتر می شود. شمع ماساژ معطر تاثیر روانی خوشایندی از محیط خوشبوی اطراف روی انسان ایجاد می کنند.

ماساژ بانوان در اصفهان

ماساژ بانوان تاثیری اعجاز آور بر روند بهبود خواب بانوان دارد به نحوی که پس از هر جلسه ماساژ درمانی، میزان خواب و عمق خواب تنطیم شده و آرامشی بس عظیم در طول روز را هدیه می کند به شما عزیزان. امروزه ثابت شده و بر همگان روشن شده که ماساژ بانوان می تواند جایگزینی طبیعی و پر فایده برای قرص های متنوع خواب آوری باشد که مصرف شان امروزه در بین بانوان بسیار شایع گشته.

ماساژ آقایان در اصفهان

یکی از اعمالی که می تواند آقایان را به طرز خارق العاده ای شاداب کند و با نشاط سازد ماساژ دادن می باشد. فارغ از اینکه چه نوع ماساژی را برای آقایان در نظر بگیرید بایستی در نظر داشت که ماساژ آقایان تکنیک ها و قلق های مخصوص به خود را دارد. همینطور احتمال دارد که برخی از این تکنیک ها فقط در مسیر ماساژ آقایان کاربرد داشته باشد و محتمل است که برای بانوان به همان میزان لذت بخش و طراوت افزا نباشد.

ماساژ در منزل در اصفهان

کلینیک تخصصی اصفهان ماساژ با سالها تجربه در زمینه فعالیت در ماساژ درمانی در اصفهان می تواند یکی از بهترین و با اخلاق ترین ماساژور های تیم تخصصی خود را به منزل شما در هر نقطه ای از اصفهان رهسپار کند تا با تلفیقی از ماساژ سوئدی، ماساژ آروماتراپی و ماساژ سنگ داغ برای مدتی ریلکس و بی استرس باشید و بدن تان کاملا ریکاوری شود.

تعرفه ماساژ در اصفهان

در کمال آرامش قدم به دنیایی متفاوت بگذارید و به ما اجازه دهید تا با ارائه مجموعه ای از عالیترین خدمات ماساژ، تجربه ای دلپذیر و خاطره ای خوب برای شما بسازیم. منوی متنوع خدمات ما بر پایه احترام و توجه به نیازهای شما طراحی شده است. اگر می خواهید فشارها و خستگی های زندگی روزمره را پشت سر بگذارید و یا اگر مایلید ظاهر خود را سرزنده و جوان نگاه دارید، حتماً انتخابی در "حس خوب زندگی" خواهید داشت.

ماساژ چینی

ماساژ چینی یکی از روش های طب سنتی چین است. اساسی و حوزه کاربرد ان از دست استفاده می شود تا روی نقاط معینی از بدن تحریکات درمانی و تنظیم کننده داشته باشد، و جریانات تعدیل کننده را در بدن به حرکت درآورد. برای ماساژ درمانی بیماران، بی شک یک پزشک کافی است

انواع تخت ماساژ

قطع به یقین هیچ ماساژور کارکشته ای نمی تواند بدون برخورداری از تخت ماساژ مناسب، اقدامات ماساژ را به گونه ای ایده آل برای ماساژ گیرنده انجام دهد. دسترسی راحت به تمام نقاط بدن ماساژ گیرنده، الویت اصلی در پروسه ماساژ است. همچنین در تمامی مراکز ماساژ و اسپا در اصفهان، تخت های ماساژ انتخاب نخست در چیدمان فضا برای انجام اقدامات ماساژ درمانی و ریلکسی است.

نقش سنگ ماساژ در ماساژ درمانی

ماساژ درمانی با استفاده از سنگ داغ مخصوص نقش بسزایی در ایجاد آرامش و زدودن خستگی و درد دارد. این سنگ های داغ ماساژ پس از آنکه در پشت و یا در هر بخش دیگر بدن فرد قرار می گیرد باعث افزایش گردن خون در ناحیه ی مذکور و ایجاد احساس آرامش و لذت در کل بدن می گردد. ایده اصلی استفاده از این سنگ داغ ماساژ، مزایای آنها برای آرامش و کاهش سفتی در عضلات است.

ابزار ماساژ

برای شروع یک ماساژ خوب بایستی بهترین نوع لوازم را انتخاب کرد تا پروسه ی ماساژ توسط ماسور برای مشتری لذت بخش و آرامش بخش باشد. در مورد اینکه چه لوازمی نیاز دارید تا اقدامات ماساژ را به خوبی انجام دهید، بسیار تفکر نمایید.

ماساژور کیست؟

ماساژورها اغلب به مهربان‌بودن، محتاط و مراقب‌بودن، و اجتماعی‌بودن شناخته می‌شوند؛ چرا که اصلی‌ترین ویژگی شغل ماساژور ها ارتباط برقرار‌کردن با مشتریان مختلف و درمان ایشان به‌صورت هرروزه است. در مقام یک ماساژور حرفه ای، احتمالاً چاره ای ندارید جز اینکه با افرادی که اساساً با هم متفاوت هستند ارتباط داشته باشید و با مشتریان خود دربارۀ نیازهایشان صحبت کنید. اگر شما مهربان هستید و رفتاری دوستانه دارید، ماساژ درمانی می‌تواند انتخابی دلپذیر برای درمان مشتریان باشد.

ماساژ درمانی

ماساژ عبارتست از یک سری حرکات منظم، مرتب و اصولی که روی بافتهای بدن، که به منظور اهداف خاصی بکار می رود. به عبارت دیگر ماساژ از یک سری حرکات و مهارتهای دستی تشکیل می‌شود که بطورمنظم و مخصوص،بر روی بافتهای بدن، جهت تأثیر بر سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل و گردش خون اعمال می‌گردد. اسناد تاریخی نشان می دهد ماساژ قدیمی ترین شکل درمان جسم و روح است.

ماساژ با نمک

نمک درمانی چیست؟ واژه نمک درمانی یا هالوتراپیHalotherapy ، برگرفته از halos یونانی ، به معنی "نمک" است. اولین بار توسط پزشک لهستانی به نام فلیکس بوچوکوسکی در سال ۴۸۱ بعنوان یک روش درمانی مورد استفاده قرار گرفت.

انواع روغن ماساژ

روغن‌های ماساژ طبیعی حاوی ویتامین، مواد معدنی و سایر مواد مورد نیاز برای غنی سازی پوست هستند که بدن به خودی خود توانایی تولید آن‌ها را ندارد. روغن‌های ماساژ طبیعی را می‌توان به تنهایی استفاده کرد، یا آن را با سایر روغن‌های ماساژ و روغن‌های پایه ترکیب و سپس استفاده کرد تا مفیدتر واقع شوند.

رابطه ی ماساژ آروماتراپی و رایحه ها

کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است. چون مواد اولیه تولید اسانس از گیاهان گرفته می شود، این علم در زیر شاخه گیاه درمانی قرار می گیرد و همراه درمان با گل می باشد.

ماساژ صورت

انجام ماساژ صورت توسط یک کارشناس‌ نه‌تنها باعث آرامش شما می‌شود، بلکه برای پوست صورت‌تان هم بسیار مفید است. ماساژ صورت، باعث بهترشدن جریان خون در پوست شما شده و آثار کوتاه‌مدت و بلندمدت فراوان دارد؛

تاریخچه ماساژ

از زمان های بسیار کهن، بشر برای درمان دردها و ناتوانی های خود از روش های مختلف استفاده می کرده است. با ورود بشر به عصر زندگی گروهی و اجتماعی، انسان ها متوجه درمان دردها و ناهنجاری های همنوعان خود شدند

اسپا چیست؟

SPA سرنام (Acronym) سه کلمه لاتین Sanitas Per Aquam به معنی سلامتی توسط آب است.» این تعریف غریب به نظر می‌رسد چون این عبارت از اواخر قرن بیستم رواج پیدا کرد و قبل از آن چنین عبارت لاتینی مصطلح نبوده است.

ماساژ مفصل زانو

مفصل زانو به‌دلیل فعالیت زیادی که در طول روز دارد از جمله مفاصلی است که به مرور زمان و با افزایش عمر امکان ابتلا به بیماری‌های مختلف مفصلی از قبیل روماتوئید، نقرس، آرتروز و دیگر بیماری‌های مفصلی- اسکلتی در آن بیشتر می‌شود.

تاثیرات فیزیولوژیکی ماساژ درمانی

ماساژ عبارتست از یک سری حرکات منظم، مرتب و اصولی که روی بافتهای بدن، که به منظور اهداف خاصی بکار می رود. به عبارت دیگر ماساژ از یک سری حرکات و مهارتهای دستی تشکیل می‌شود که بطورمنظم و مخصوص،بر روی بافتهای بدن، جهت تأثیر بر سیستم عصبی، عضلانی، پوست، مفاصل و گردش خون اعمال می‌گردد.

ماساژ صورت با شیر

حقیقات نشان داده است پروتئین، کلسیم و ویتامین B۱۲ موجود در شیر نقش مهمی در پیشگیری از بروز عوارض پوستی همچون خشکی، شکنندگی و اگزما دارد. همچنین اسید لاکتیک موجود در شیر در بیشتر لوسیون‌های صورت و کرم‌های پوست استفاده شده و نقش نرم‌کننده و شاداب‌کننده بر پوست دارد.

ماساژ صورت با یخ

تکه‌های یخ برای موارد مختلف در زیبایی طبیعی صورت کاربرد دارد، اولین کاربرد آن افزایش گردش خون است؛ گذاشتن یخ بر روی صورت باعث افزایش جریان خون می‌شود و به جلوگیری از بروز علائم پیری و چروک پوست کمک می‌کند.

فواید ماساژ سر

در ماساژ پوست سر ، شرایط خونرسانی و تغذیه بهتر انجام می گیرد، مخصوصا افرادی که پوست و موی خشکی دارند. چون ضمن تغذیه ی ریشه موها، غده های چربی نیز فعالتر می شوند...

عوارض جانبی و خطرات ماساژ درمانی

همان طور که می دانید اگر ماساژ درمانی توسط درمانگران ماهر انجام شود، ریسک بسیار کمی در مقابل سایر روش‌های درمانی دارد. عوارض جانبی ماساژ درمان ممکن است شامل درد‌های موقتی، احساس کوفتگی، کبودی، ورم و حساسیت پوستی به روغن‌های ماساژ باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به ماساژ اصفهان می باشد